Werken als Cliënten­vertrouwens­persoon

Wat houdt het werk in?

Cliënten­vertrouwens­persoon

Als Cliëntenvertrouwenspersoon Wzd  (CVP onvrijwillige zorg) ondersteun je cliënten als er sprake is van onvrijwillige zorg. Je bent er voor mensen met een verstandelijke beperkingen, met dementie of een gelijkgestelde aandoening, en voor hun vertegenwoordigers.

De CVP onvrijwillige zorg heeft veel enthousiaste collega’s met wie zij/ hij intensief samenwerkt. Daarnaast werken we nauw samen met onze regionale partners Quasir, het LSR en Zorgstem. 

In deze functie, is geen dag hetzelfde. Je:

  • komt terecht in een afwisselende functie in een onafhankelijke rol
  • steunt cliënten en hun vertegenwoordigers bij gesprekken met zorgaanbieders over onvrijwillige zorg
  • geeft voorlichting bij zorgaanbieders en signaleert verbeterkansen in de zorg
  • maakt onderdeel uit van een betrokken team van professionals
  • bent veel op pad voor locatie-bezoeken in en rondom jouw woonregio
  • volgt de post hbo-opleiding CVP Wzd in werktijd

Vacatures

Zorgbelang Inclusief
Cliëntenvertrouwenspersoon onvrijwillige zorg Noord Limburg Hybride, 24-32 uur per week

Maak het verschil voor mensen die te maken hebben met onvrijwillige zorg. Staat voor jou de vraag van de cliënt centraal? Vind je het belangrijk je eigen beslissingen te nemen en dat cliënten dat ook kunnen doen? Ben je onderzoekend, ondernemend en creatief? Ben je bereid om je te verdiepen in de Wet zorg en dwang? Dan hebben wij een prachtige functie voor jou! 

 


Open sollicitatie CVP Wzd
Ben jij enthousiast over de functie van Cliëntvertrouwenspersoon Wzd, maar is er geen vacature in jouw woonregio? Voel je dan vrij om contact met ons op te nemen en een open sollicitatie te sturen met je CV en motivatie.
Wat houdt het het werk als CVP onvrijwillige zorg in?

Video Werken als Cliëntenvertrouwenspersoon onvrijwillige zorg

Video CVP Wzd Clientenvertrouwenspersoon film

Beluister onze podcasts

Afl. 1 - Een dag in het leven van een cliëntenvertrouwenspersoon onvrijwillige zorg

Hoe kan een werkdag eruit zien? Peter, zelf cliëntenvertrouwenspersoon, gaat in gesprek met twee van zijn collega's: Lotte en Sonja. 

Afl 2 - Doelgroepen van een cliëntenvertrouwenspersoon onvrijwillige zorg

Welke doelgroepen zijn er? Er zijn nogal wat verschillen tussen cliënten maar ook tussen locaties. Hoe gaan we daar in ons werk mee om?

Afl 3 - Succesverhalen en moeilijkheden in het werk als cliëntenvertrouwenspersoon onvrijwillige zorg

Wat zijn onze positieve en lastige ervaringen in het dagelijkse werk? Wat komt er allemaal voorbij waar we blij van worden, of soms moeite mee hebben?

Collega's vertellen over het werk

Klik op de pijlen om naar het volgende verhaal te gaan.