🎤𝐋𝐮𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐨𝐧𝐳𝐞 𝐏𝐨𝐝𝐜𝐚𝐬𝐭: 𝐃𝐚𝐭𝐞𝐧 𝐦𝐞𝐭 𝐞𝐞𝐧 𝐯𝐢𝐬𝐮𝐞𝐥𝐞 𝐛𝐞𝐩𝐞𝐫𝐤𝐢𝐧𝐠 💖
Podcast over daten
Wanneer je blind of slechtziend bent kan daten een uitdaging zijn. Flirten? Wat is dat? En hoe flirt je als je niet kunt zien?
Wat zijn handige plekken om met iemand af te spreken? Welke dating apps of websites zijn geschikt?
Over de podcast
In deze podcast gaan Jill en Henriët, beide blind, in gesprek over deze thema’s met Joke Stoffelen (Zorgbelang Inclusief), Dilana Schaafsma (Fontys Hogeschool Pedagogiek) en Christel van der Horst (FABRIEK69).
💌De podcast maakt deel uit van het samenwerkingsproject: 'Seksualiteit en mensen met een visuele beperking; het ontwikkelen van een seksueel voorlichtingsprogramma voor en door mensen met een visuele beperking'.
Bekijk hier alle informatie over het project en…beluister ook de tweede podcast ‘Love is Blind - In gesprek over seksuele voorlichting met en voor mensen met een visuele beperking’.